جایگاه کلمات کلیدی

بررسی جایگاه رتبه کلمه کلیدی سایت شما در گوگل یکی از بهترین روش های مشاهده رتبه کلمات کلیدی در نمودار و اقدامات بموقع برای رسیدگی به کیورد ها برای بهبود رتبه گوگل می باشد .

رتبه کلمه کلیدی

وب سایت بکوریتی که عمده فعالیت آن در موضوع خرید بک لینک باکیفیت و خرید رپورتاژ آگهی می باشد امکان جدیدی برای سئو کاران دارد و آن هم بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل و اطلاع رسانی از وضعیت و بالا و پایین رفتن لینک ها می باشد . شما می توانید براحتی چندین وب سایت و چندین کلمه کلیدی مشخص کنید و سیستم اتوماتیک روزانه عبارت هایی که مشخص کرده اید را آنالیز می کند و در یک نمودار افزایش رتبه یا کاهش رتبه کلمات کلیدی در گوگل را به شما نشان می دهد و در صورت لزوم از طریق email و موبایل اطلاع رسانی می کند .

بررسی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل با استفاده از سایت بکوریتی backority.ir

بررسی جایگاه وبسایت با کلمات کلیدی و کیورد ها در نتایج گوگل

بررسی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

شما هم به روش رایگان می توانید برای همیشه از این قابلیت استفاده کنید و هم به شکل غیر رایگان

رایگان زمانی می باشد که شما از سایت بکوریتی بک لینکی خریداری کرده باشید و اگر برای مثال 30 عدد بک لینک خریداری کنید ، 30کلمه کلیدی برای شما رایگان آنالیز می شود و این یک فرصت ویژه برای خریداران بک لینک می باشد .

غیر رایگان برای کلمات و کیوردهایی هست که ممکن هست برای آنالیز رقبا نیاز داشته باشید و یا برای وب سایت های خودتان استفاده کنید که با بهبود رتبه یا کاهش رتبه در نتایج گوگل ، سیستم ما اتوماتیک به شما اس ام اس یا ایمیل ارسال می کند .

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

ابزار نمایش جایگاه سایت در گوگل

ابزارهای مختفی برای نمایش جایگاه سایت ها در نتایج گوگل وجود دارد که اکثرا سایت های خدمات سئوی خارجی هستند که این کار را با هزینه بالایی انجام می دهند و چون به دلار باید پنل خودتان را شارژ کنید ، در نهایت بسیار گران تمام می شود .

یافتن جایگاه سایت در گوگل

منظور از جایگاه سایت در گوگل درواقع این می باشد که شما یک عبارت کلیدی را در گوگل جستجو کنید و رتبه سایت خودتان را پیدا کنید . به عبارت دیگر بررسی کنید که ببینید سایت شما در نتایج گوگل لینک چندم آمده است .

سایت آنالیز جایگاه کلمه کلیدی سایت در گوگل

چکر جایگاه گوگل

برای این منظور لازم هست ابتدا رایگان عضو بکوریتی شوید و سپس از طریق لینک https://backority.ir/login.php?q=googlecheck اقدام به تهیه این چکر بکنید و یا با خرید بک لینک از بکوریتی از طریق این لینک https://backority.ir/login.php?q=buy رایگان از این قابلیت ها استفاده کنید .

آنالیز و بررسی وضعیت و رتبه کلمات کلیدی در گوگل با کمک سیستم بکوریتی مقدور می باشد

 اطلاع رسانی از تغییر جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

سایت backority.ir به شکل حرفه ای به شما تغییر وضعیت جایگاه کلمات کلیدی را از طریق سامانه پیامکی و ارسال ایمیل اطلاع رسانی می کند . به این صورت که مثلا اگر کلمه کلیدی “خرید بک لینک” را ثبت کرده باشید و سایت شما رتبه ی 45ام باشد سیستم بکوریتی بررسی می کند و اگر رتبه 45 به 44 یا 46 تغیییر کرد فورا به شما اطلاع رسانی کند .پاسخی بگذارید